Asia-Pacific Research Centre

Asia-Pacific Research Centre

Jesteśmy zespołem ekspertów zajmujących się naukowo tematyką azjatycką i współpracujących z przedsiębiorstwami i organizacjami pochodzącymi z regionu Azji i Pacyfiku. Naszą misją jest działanie na rzecz budowania i pogłębiania trwałej i owocnej współpracy pomiędzy krajami Europy i Azji. Wierzymy, że warto poznawać obce kultury i budować relacje w oparciu o różnorodność, a specjalizujemy się w problematyce zarządzania  międzynarodowego i międzykulturowego.

Członkowie Centrum, mający bogaty dorobek naukowy oraz doświadczenie praktyczne we współdziałaniu z podmiotami gospodarczymi, wykonywali ekspertyzy i analizy dotyczące rynków azjatyckich dla prestiżowych instytucji państwowych, a także są autorami licznych opracowań na ten temat.

Oferta dla firm, jednostek edukacyjnych, jednostek samorządowych oraz organizacji trzeciego sektora

  • Wykonamy ekspertyzy i analizy ekonomiczne dotyczące rynków azjatyckich.
  • Doradzimy kompleksowo w zakresie zarządzania międzynarodowego i międzykulturowego firmom pochodzącym z regionu Azji i Pacyfiku, działającym w Polsce oraz przedsiębiorcom polskim i europejskim prowadzącym działalność w krajach Azji i Pacyfiku.
  • Pomożemy znaleźć źródło finansowania dla interdyscyplinarnych projektów badawczych, dydaktycznych i wdrożeniowych dotyczących regionu Azji i Pacyfiku oraz relacji pomiędzy Europą i Azją, a następnie skutecznie je zrealizować.
  • Zaprojektujemy i pomożemy wdrożyć działania dydaktyczne w zakresie tematyki Azji i Pacyfiku.
  • Podejmiemy się opracowania ciekawych programów konferencji, wykładów, prelekcji oraz wszelkiego rodzaju spotkań wzmacniających współpracę z regionem Azji i Pacyfiku.
  • Pomożemy stworzyć sieć kontaktów z instytucjami badawczymi, przedsiębiorstwami, organizacjami, pozarządowymi i  agendami rządowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie (zajmującymi się sprawami azjatyckimi) w celu realizacji wspólnych projektów badawczych oraz dydaktycznych, a także wsparcia promocji  ekspertów.

Oferta dla mediów

W intersujący sposób przybliżymy aktualne społecznie kwestie związane z relacjami gospodarczymi pomiędzy rynkami europejskimi a azjatyckimi i skomentujemy aktualne wydarzenia związane z tą tematyką.

Więcej informacji o zrealizowanych projektach: http://www.ue.wroc.pl/biznes/5810/centrum_badan_azji_i_pacyfiku.html

oraz: www.azja-pacyfik.edu.pl

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Dyrektor Centrum

dr Szymon Mazurek

E-mail: [email protected]

ul. Komandorska 118/120, bud. B, pok. 302A
53-345 Wrocław

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia