Centrum Inteligentnych Systemów Zarządzania

Centrum Inteligentnych Systemów Zarządzania

Prowadzimy interdyscyplinarne badania z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji w systemach zarządzania, obejmujące zastosowanie technologii kognitywnych w systemach zarządzania, uczenie maszynowe (w tym głębokie uczenie), zarządzanie wiedzą, sztuczne sieci neuronowe, systemy rozmyte i probablistyczne, integrację systemów informatycznych zarządzania, konflikty wiedzy w wieloagentowych systemach wspomagania decyzji. Swoimi zainteresowaniami wpisujemy się w specjalizację horyzontalną „Przemysł 4.0”, będącą jednocześnie Inteligentną Specjalizacją Dolnego Śląska.

Oferta dla firm, jednostek samorządowych oraz organizacji trzeciego sektora

  • Partnerski udział w pracach naukowych, badawczych i rozwojowych w ramach projektów grantowych o charakterze wdrożeniowym, finansowanych ze środków krajowych i międzynarodowych, głównie w zakresie systemów wspomagania zarządzania i sztucznej inteligencji oraz usprawniania procesów poprzez przetwarzanie dużych zbiorów danych.
  • Planowanie i realizacja prac naukowych, badawczych i rozwojowych na rzecz przedsiębiorców, w tym w ramach podwykonawstwa w projektach.
  • Wykonanie opinii, ekspertyz i analiz.
  • Usługi wsparcia dla administracji publicznej w zakresie implementacji systemów informatycznych.
  • Organizacja szkoleń, warsztatów, prelekcji oraz doradztwa w obszarze systemów wspomagania zarządzania oraz sztucznej inteligencji.
  • Badania rynku.

Oferta dla mediów

Jesteśmy pasjonatami usprawniania procesów zarządzania dzięki najnowocześniejszym zdobyczom nauki i technologii, dlatego w sposób przejrzysty i ciekawy wyjaśnimy kwestie związane z zastosowaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w systemach zarządzania oraz wyzwania przemysłu czwartej generacji.

Więcej informacji o zrealizowanych projektach: http://imscenter.pl/

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Dyrektor Centrum

dr hab. Marcin Hernes, prof. UEW

E-mail: [email protected]

Tel.: +48 601231077

ul. Komandorska 118/120, pok. 407B bud. H
53-345 Wrocław

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia